Tel: +90 216 595 18 17-35 Fax :+90 216 378 68 22
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

LAZERSAN ; Metal işleme sektöründe, 10 seneyi aşan tecrübeli personeli , son model Lazer kesim, büküm tezgahları , sertifikalı kaynak atölyesi ve Elektro statik toz boyama atölye si 3.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren fasaon imalat sektörünün lider firmalarından biridir.

Firmamız Metallerin Kesilmesi şekillendirilmesiyle ilgili olan uygulamalarda en güncel teknolojiyi uygulayan deneyimli kadrosu ile siz Müşterilerimize kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermeyi amaçlar.

Sürekli gelişim ilkemizden hareketle kalite Kontrol Departmanımızda yaptığımız teknik eleman ve hassas ölçüm cihaz yatırımları ile kalitemizi yükselterek en hassas şekilde tüm isteklere cevap verebilmektedir.

Amacımız Müşterilerimizden gelen kesim ,büküm , kaynak montaj ,kaplama veya boyalı tüm ürünlerini tecrübeli ekibimiz ile birlikte en uygun maliyetle sunarak bu rekabetçi ortamda rekabet gücünüzü artırabilmekle beraber güçlü bir tedarikçi olabilmektir.

LAZERSAN Sahip olduğu LANTEK CRM yazılımı olan ERP sistemi ile yönetilmekte, Müşteri teklif, Sipariş onay, Üretim, Kalite kontrol, Sevkiyat, ve Müşteri memnuniyeti gibi tüm süreçlerimiz bu yazılımla sağlanmaktadır.

İLKELERİMİZ :

LAZERSAN, “Müşterilerin”, bir projeden daha değerli olduğuna  inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.

LAZERSAN, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine “değer katmayı” ve onlarla birlikte bir “değer üretmeyi” kendisi için en önemli görev Sayar.

LAZERSAN, Metal sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına katılmak için “çok çalışmayı” kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.

LAZERSAN, Projeleri ele alırken, projeleri kendi projeleri, Müşterisinin parasını da kendi parası gibi görür. İnanmadığı projelerde Müşterilerini  uyarmayı görev bilir.

LAZERSAN‘in tüm çalışanları, LAZERSAN ‘ın tüm müşterilerinin aslında kendilerinin gerçek patronları olduğunu bilir.

LAZERSAN, her türlü çözümü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.